İletileri Göster

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.


Messages - mrtkan

Pages: [1]
1
Genel / Ynt: Fender Frontman 25r & Fender Mustang I Amfi ?
« on: Temmuz 15, 2012, 07:47:58 ÖS »
Araştırdım biraz modelleme amfi çoğu arkadaş önermiyor, efektsiz bir amfi alıp sonra pedal dizersek sanırım daha güzel tonlar elde edebiliyormuşuz Laney LG35R, Fender25r ve Laney Cub 8 Tube daha sıcak geliyor şuan, ilerde iyi  bir pedal alırım olmadı pedal aldıktan sonrada kesmezse amfiyide  daha iyi bir amfiyle yenilerim diye düşünüyorum ama modelleme amfilerin sanki bir geleceği yok gibi..

2
Genel / Ynt: Fender Frontman 25r & Fender Mustang I Amfi ?
« on: Temmuz 15, 2012, 01:04:25 ÖÖ »
Hoşbulduk, saolun hocam benim amfiye ayırdığım bütçe 375-500 civarlarında Tech 21 şimdilik aşıyor bütçemi, verdiğiniz siteye ben baktım ayrıca konuda açtım daha cevap gelmedi bekliyorum  :)
Vox VT20, Fender Mustang I ile Fender Frontman 25r şuan bütçeme uygun en kaliteli amfiler işte bahsettiğim gibi gidip geliyorum malum karar vermek bazen okadar kolay olmuyor bakalım araştırmaya devam...

3
Genel / Ynt: Fender Frontman 25r & Fender Mustang I Amfi ?
« on: Temmuz 14, 2012, 07:25:04 ÖS »
Endenozya üretemi buldum fender amfileri, vox'uda vietnam üretim buldum işçilik olarak ne kadar fark vardır bilemiyeceğim, aslında benim kafama takılan analog fender 25r benim istediğim tarzda tonlar çıkarmamı sağlarmı internetten bakınca bana daha temiz geldi tonları sanırım buda analog olmasından kaynaklanıyor heralde efekt olayını pedal prosesör ile sonradan giderebilirim diye düşünüyorum bilmiyorum nekadar doğrudur?
Ha ama yok senin aradığın tonlar için vox ve mustang dir olay denilirse fender 25r eleyiceğim...

4
Genel / Fender Frontman 25r & Fender Mustang I Amfi ?
« on: Temmuz 14, 2012, 01:34:23 ÖS »
Arkadaşlar merhabalar elektro gitara yeni başlıyorum Ve tavsiyelerinize ihtiyacım var bütçeme göre güzel bir amfi almak istiyorum ve bu iki amfi arasında kaldım. Daha çok alternatif rock; grunge( örnek: nirvana, pearl jam, duman), deneysel rock (örnek: radiohead, mogwai, sigurros, replikas) soundları hoşuma gidiyor bu tonları çıkartmak istiyorum yada çok abartmamak kaydıyla biraz post metal (örnek: deftones - chauffeur) .İlerde pedalda alabilirim..

Bu iki amfi arasında? Anladığım kadarıyla biri 20w biri 25w ve birinde daha farklı efektler bulunmakta...

Kısacası hangisini tavsiye edersiniz veya ikisi arasında eksisiyle artısıyla ne farklar vardır? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Pages: [1]