Author Topic: Tanışma  (Read 14018 times)

bay.c

• Genel Moderatör
    • View Profile
    • Email
Ynt: Tanışma
« Reply #15 on: Ağustos 13, 2012, 01:48:41 ÖÖ »
Herkese tekrar merhaba.

Uzun uzun ekrana baktım merhabadan sonra ne yazmak gerek diye şimdilik böyle bırakalım.

Hoş geldin... :)
Ne zaman yukarılara tırmansam "EGO" diye bir köpek tarafından takip ediliyorum.

FRIEDRICH NIETZSCHE

beat

• View Profile
« Reply #16 on: Ağustos 13, 2012, 02:09:58 ÖÖ »
Herkese tekrar merhaba.

Uzun uzun ekrana baktım merhabadan sonra ne yazmak gerek diye şimdilik böyle bırakalım.

Merhaba tekrar. Eski üyeleri tekrar burada görmek ne güzel :)

b4usleep

• View Profile
    • Email
« Reply #17 on: Ağustos 13, 2012, 08:17:38 ÖS »
Seven sevmeyen, tanıyan tanımayan, dost bilen düşman bilen, cevaben herkese teşekkürlerimi sunarım.

waterloo lily

• View Profile
« Reply #18 on: Ocak 02, 2013, 01:37:30 ÖS »
Merhabalar.

Nereden düştüm bu illete, hiçbir şeyden tat alamaz oldum diye başlamak istiyorum.
7 senelik blues dinleyicisiyim, ben böyle acı çekmedim diyebilirim. Aslında hiçbir zaman progressive rock'a yabancı değildim. Camel yaklaşık 4 senedir hayatımdaydı. Hatta Caravan. Starless, red gibi şarkılarıyla da King Crimson hayatımdaydı. Fakat bir gün bir şeyler oldu ve gerçekten nasıl bir müzik türü olduğunu anladım, progressive'in tadına vardım. "Bu yola ben de gönlümü koydum" diyebilirim fakat henüz çok yeniyim.

Bu zamana kadar benim için bir numara hep Beatles oldu. Çoğunuz sevmiyorsunuz sanırım. Fakat Beatlesla büyüdüm diyebilirim. O yüzden bendeki yeri çok ayrı. Ayrıca Eric Clapton ve grupları. -Bluesbreakers, Yardbirds, Derek&Dominos, Cream ve Blind Faith- dinleyerek geçirdim günlerimi.

Kaldığım evde internetim olmadığından ve bilgisayarımla ilgili sorunlarım olduğundan şöyle bi hepsinin diskografilerini indiriyim de dinleyim diyemiyorum. Arada internete girdiğimde ancak bi kaç yeni şey (tabii ki benim için yeni) dinleyebiliyorum. Her neyse, sizin gibi insanların olduğunu bilmek çok güzel. görüşmek üzere!
evren gezgini

beat

• View Profile
« Reply #19 on: Ocak 02, 2013, 02:04:29 ÖS »
Foruma hoşgeldin lily. Forumu ne kadar zamandır takip ediyorsun bilemiyorum ama yine bir durgunluk dönemi içinde olduğumuzu söyleyebilirim. Bu tarz ortamların genellikle sinerji etkisi olduğuna inanıyorum. Yazanların sayısı arttıkça okuyanlar da yazmaya başlıyorlar veya yazmakta olanlar daha sık kontrol ederek yazar hale geliyorlar. Bu dönemin geçici olduğunu umarak, paylaşımların artmasıyla hepimizin daha çok keyif aldığını göreceksin temennisinde bulunuyorum :)

Mesajında teleffuz ettiğin isimler burada sık sık adı geçen gruplara ait. İlgili başlıklara hislerini, fikirlerini, hayallerini vb. yazmaya fırsatın olursa çok sevinirim.

Yeni/eski olmak nedir ki, burada rütbe mi dağıtılıyor kıdeme göre. Ben de dinlediğim pek çok grup için yeni bir dinleyiciyim ve bu da bir yerde heyecanın sürekli kalmasına neden oluyor.

Forumda blues dinleyen ve blues üzerine konuşabileceğin arkadaşlar da var, ki zaten başlıkları incelediysen karşına çıkmıştır.

Diskografi konusunda da, yanılıyor olabilirim ama nedense forumdaki çoğu kişi gibi İstanbul'da yaşadığını düşünerek bunu söylüyorum, arşiv paylaşımı yapabileceğin arkadaşlar var. Zamanla bu konuda da paslaşmalar olur zaten.

Beatles burada sevilmiyor mu, hımm, pek fazla üzerinde durulmuyor demek daha doğru olacak sanırım : )

Tekrar hoşgeldin, foruma yeni katılan üyeler hep bizi çok heyecanlandırıyor. Bu sayfalarda sık sık görüşmek dileğiyle ; )

b4usleep

• View Profile
    • Email
« Reply #20 on: Ocak 02, 2013, 03:22:29 ÖS »
Yeni katılan arkadaşımızı  ben de selamlıyorum.

Beatles konusunda ise evet artık Betles dinlemiyorum ancak bu onları küçümsediğimden değil de tükettiğimden. Yoksa müzik dinlemeye birçokları gibi Beatles ile başladım ve herzaman bende saygın bir yerleri vardır.

waterloo lily

• View Profile
« Reply #21 on: Ocak 02, 2013, 04:33:04 ÖS »
Yeni katılan arkadaşımızı  ben de selamlıyorum.

Beatles konusunda ise evet artık Beatles dinlemiyorum ancak bu onları küçümsediğimden değil de tükettiğimden. Yoksa müzik dinlemeye birçokları gibi Beatles ile başladım ve herzaman bende saygın bir yerleri vardır.

Tüketmek gerçekten çok iyi bir tabir :)

Sevgili beat, ilgin ve yorumların için teşekkür ediyorum. Elbette rütbe falan olayı değil de, belirtme ihtiyacı duydum. İnternete girebildiğim anlarda direkt foruma giriyorum zaten. Güzel vakit geçireceğimden eminim. : )
evren gezgini

artmetaphors

• View Profile
« Reply #22 on: Ocak 02, 2013, 09:35:30 ÖS »
nick'in ve resminle burda çoğu gönlü fethettin bile waterloo lilly hoşgeldin :)