Author Topic: Blues  (Read 69492 times)

metafiz

• View Profile
    • Email
Ynt: Blues
« Reply #45 on: Ağustos 08, 2012, 02:35:32 ÖÖ »
Bak ya yine 82-83 ile bitti cümle ;D

man-erg

• View Profile
    • Email
« Reply #46 on: Ağustos 08, 2012, 02:39:10 ÖÖ »
hahaha doğru. yok ya güzel espri de, kaçırdığınız bir nokta yok mu? şu forumda baştan sona tarayalım 1982'li bitirdiğim tüm yorumladığım grupların 1984 ve sonrası periyodlarıyla aralarındaki farkı görmüyor musunuz? Mirage ile Tango In The Night arasındaki fark mesela tabi 1982-83 dicem ne diyim mahmut diyim?  :D

DC++'ta bizim bir hub vardı. kayıpsız hub'ı tabi herkes mp3'ten nefret ediyor. Hub'da modlar bi ayarlama yapmış özelden veya ortada chat yaparken mp3 yazdığında direkt "sounds like music (müziğe benzeyen bişey)" olarak işliyordu ekrana. Biz de 1982 için benzer bir formül geliştirelim. Biri yazdığında direkt mahmut olarak işlensin 1982 yerine.

bay.c

• Genel Moderatör
    • View Profile
    • Email
« Reply #47 on: Ağustos 08, 2012, 02:40:05 ÖÖ »
Bak ya yine 82-83 ile bitti cümle ;D
Asla vazgeçmeyecek asla... ;D
Ne zaman yukarılara tırmansam "EGO" diye bir köpek tarafından takip ediliyorum.

FRIEDRICH NIETZSCHE

artmetaphors

• View Profile
« Reply #48 on: Ağustos 08, 2012, 02:40:25 ÖÖ »
seneli konuşmadan yapamıyorum, kaynak gösteriyormuşum gibi oluyor argümanım için, sanki herkes anlamak zorunda benim verdiğim seneden ne demek istediğimi haha :D

66-67 gibi başlamıştı her şey oysa ki...

Porcupine Tree

• Guest
« Reply #49 on: Ağustos 08, 2012, 02:40:45 ÖÖ »
Yahu bu itiraf başlığı foruma çok progressive bir hava kattı. Her geçen gün üzerimize yeni bir şey ekler olduk.

bay.c

• Genel Moderatör
    • View Profile
    • Email
« Reply #50 on: Ağustos 08, 2012, 02:43:26 ÖÖ »
Yahu bu itiraf başlığı foruma çok progressive bir hava kattı. Her geçen gün üzerimize yeni bir şey ekler olduk.
Yalnız daha çok geyik alanında progressive bir boyuta geçtik sanırım... ;D

FRIEDRICH NIETZSCHE

bay.c

• Genel Moderatör
    • View Profile
    • Email
« Reply #51 on: Ağustos 08, 2012, 02:44:41 ÖÖ »
Allah Allah, bir dönem çok tartıştık çok gerildik şimdi sinirler boşaldı ondan mı böyle olduk biz... ;D

FRIEDRICH NIETZSCHE

metafiz

• View Profile
    • Email
« Reply #52 on: Ağustos 08, 2012, 02:49:31 ÖÖ »
hahaha doğru. yok ya güzel espri de, kaçırdığınız bir nokta yok mu? şu forumda baştan sona tarayalım 1982'li bitirdiğim tüm yorumladığım grupların 1984 ve sonrası periyodlarıyla aralarındaki farkı görmüyor musunuz? Mirage ile Tango In The Night arasındaki fark mesela tabi 1982-83 dicem ne diyim mahmut diyim?  :D

DC++'ta bizim bir hub vardı. kayıpsız hub'ı tabi herkes mp3'ten nefret ediyor. Hub'da modlar bi ayarlama yapmış özelden veya ortada chat yaparken mp3 yazdığında direkt "sounds like music (müziğe benzeyen bişey)" olarak işliyordu ekrana. Biz de 1982 için benzer bir formül geliştirelim. Biri yazdığında direkt mahmut olarak işlensin 1982 yerine.

Bu çok güzel bi fikir Süha abi ;D Acaba bizim forum böyle bir ayara müsait mi acaba merak ettim şimdi ;D

bay.c

• Genel Moderatör
    • View Profile
    • Email
« Reply #53 on: Ağustos 08, 2012, 02:53:52 ÖÖ »
hahaha doğru. yok ya güzel espri de, kaçırdığınız bir nokta yok mu? şu forumda baştan sona tarayalım 1982'li bitirdiğim tüm yorumladığım grupların 1984 ve sonrası periyodlarıyla aralarındaki farkı görmüyor musunuz? Mirage ile Tango In The Night arasındaki fark mesela tabi 1982-83 dicem ne diyim mahmut diyim?  :D

Bu çok güzel bi fikir Süha abi ;D Acaba bizim forum böyle bir ayara müsait mi acaba merak ettim şimdi ;D
Durduramıyoruz efendim hala geyik yapıyorlar, geyiğe doymuyorlar...progturk oldu geyikturk...  ;D

FRIEDRICH NIETZSCHE

metafiz

• View Profile
    • Email
« Reply #54 on: Ağustos 08, 2012, 02:56:48 ÖÖ »
progturk, klasikturk, geyikturk, mahmutturk var mı artıran ;D

Porcupine Tree

• Guest
« Reply #55 on: Ağustos 08, 2012, 02:58:03 ÖÖ »
Forumdaki mesaj sayısı rekoru bana Sir Alex Ferguson'ın sözünü hatırlattı. "İstatistikler mini etek gibidir, çoğu şeyi gösterir ama asıl göstereceği şeyi göstermez."  :)

artmetaphors

• View Profile
« Reply #56 on: Ağustos 08, 2012, 03:03:45 ÖÖ »
marvin sağlam koydu  :D

Bay.c Mirage mı Tusk mı?  :)

bay.c

• Genel Moderatör
    • View Profile
    • Email
« Reply #57 on: Ağustos 08, 2012, 03:05:39 ÖÖ »
marvin sağlam koydu  :D

Bay.c Mirage mı Tusk mı?  :)
  bu,

FRIEDRICH NIETZSCHE

artmetaphors

• View Profile
« Reply #58 on: Ağustos 08, 2012, 03:07:03 ÖÖ »
O olacağını tahmin ettim o ayrı, Mirage mı Tusk mı? :)

bay.c

• Genel Moderatör
    • View Profile
    • Email
« Reply #59 on: Ağustos 08, 2012, 03:12:19 ÖÖ »
O olacağını tahmin ettim o ayrı, Mirage mı Tusk mı? :)
ikisine de albüm bazında çok aşina değilim ama Mirage içinde genel olarak sevdiğim bir iki şarkı sebebi ile daha yakın duruyor...

FRIEDRICH NIETZSCHE