Author Topic: 4 Mart 2010 Marillion İstanbul konseri  (Read 14289 times)

bay.c

• Genel Moderatör
    • View Profile
    • Email
Ynt: 4 Mart 2010 Marillion İstanbul konseri
« Reply #15 on: Mart 03, 2010, 01:10:56 ÖÖ »
Perşembe akşamı için bir yoklama alalım arkadaşlar...
bay.c, burada (yani orada... ;D).
Ne zaman yukarılara tırmansam "EGO" diye bir köpek tarafından takip ediliyorum.

FRIEDRICH NIETZSCHE

hakan_el

• View Profile
« Reply #16 on: Mart 04, 2010, 01:58:40 ÖÖ »
Hepinizin gözü aydin arkadaslar. Ya da en azindan Istanbul'da bulunanlarin... Yorumlarinizi yazmayi unutmayin. Simdiden orada bulunacak arkadaslara keyifli bir ortam, kaliteli ses sistemi ve müthis performansli bir Marillion dilerim.  ;)
Öyle güzel bir ev,
öyle güzel bir bahce.
Telas yok,
sürpriz yok lütfen!

bay.c

• Genel Moderatör
    • View Profile
    • Email
« Reply #17 on: Mart 04, 2010, 12:33:28 ÖS »
Hepinizin gözü aydin arkadaslar. Ya da en azindan Istanbul'da bulunanlarin... Yorumlarinizi yazmayi unutmayin. Simdiden orada bulunacak arkadaslara keyifli bir ortam, kaliteli ses sistemi ve müthis performansli bir Marillion dilerim.  ;)
Konsere sayılı saatler kaldı, heyecan had safhada umarım hayal kırıklığına uğramıyacağımız bir atmosfer ile karşı karşıya kalırız. Gerçi hiç bir şey çalmasalar bile Marillion'u karşımda görmek de bana yeter ya, tıpkı bu aralar hiç futbol oynamayan Fenerbahçeyi sadece sahada görmemin yeterli olduğu gibi...( Konuyu yine Fener'e bağladık ya, iflah olmam ben vallahi... ;D).

FRIEDRICH NIETZSCHE

bay.c

• Genel Moderatör
    • View Profile
    • Email
« Reply #18 on: Mart 05, 2010, 03:51:58 ÖÖ »
Tek kelimeyle fantastik bir geceydi :o. Yaşayan efsane bir grubu izlemenin mutluluğuyla ölsemde gam yemem artık. Ortamda bulunan sağlam dostlarımız beat ve moog'un varlığıyla daha da bir keyif kazanan bir akşam oldu. Roger Waters'dan sonra, bu geceki Marillion canlı performansını 'hayatıma damga vuran konserler' listemde rahatlıkla ikinci sıraya koyabilirim artık :).
« Last Edit: Mart 05, 2010, 04:37:21 ÖÖ by bay.c »

FRIEDRICH NIETZSCHE

beat

• View Profile
« Reply #19 on: Mart 06, 2010, 01:05:37 ÖÖ »
gerçekten çok keyifli bir akşamdı..konser öncesinde bay.c ile buluşma ve güzel muhabbet..sornasında mekanda sevgili moog görüşmek süper oldu..performans gayet iyiydi..mekan tercihi bana biraz şüpheli görünüyordu ancak ses düzeni gayet iyiydi..daha büyük bir yer daha iyi olur mu diye düşünüyordum ancak böyle de epey yakın bir şekilde grubu izleme fırsatını bulabildik..şarkı seçimlerine eleştiri gelebilir belki ama diskografisinde bu kadar albüm olan gruplarda böyle sıkıntıların olmaması mümkün değil..bir de, adamlar less is more için çıktıkları turnede geliyorlar ve akustik bir performans..
ben oldukça tatmin oldum..hele ki bazı şarkılar çok özel anlar da yaşattı..artık elektrikli de gelmelerini umacağız..
muhabbet ve birliktelik için dostlara,getirenlere ve tabii marillion'a sonsuz teşekkürler..
yine unutulmaz bir akşam yaşandı, gönül isterdi ki sevgili enchant da orada olsun..başka zaman artık..

Moog

• View Profile
    • Email
« Reply #20 on: Mart 06, 2010, 01:42:45 ÖÖ »
Güzel bir geceydi, özellikle konserin ikinci bölümü muhteşemdi. Interior Lulu, Hard is love, Gazpacho, Sugar Mice, Happiness is the road yorumlarına vuruldum. Bu kalibre de insanları hangi ortamda olursa olsun izlemek müthiş bir keyif... Düşünün işte karşınızda kanlı canlı Marillion vay be... Bu arada oldukça uzun bir aradan sonra Bay.c ve Beat ile beraber olmak ve parça aralarında veya arasında fikir alışverişinde bulunmak ta hoş birşey... Fakat Bay.c'nin hakkımda yapmış olduğu bir komplimanı da paylaşmalıyım "ee abi sen hani sevmezdin bunları bütün parçaları biliyorsun ya" ...  ;) Cevabım ise "sevmemek başka şey bilmek başka şey"...  ::)
« Last Edit: Mart 06, 2010, 01:51:18 ÖÖ by Moog »

metafiz

• View Profile
    • Email
« Reply #21 on: Mart 06, 2010, 02:21:46 ÖÖ »
Konsere gidemeyenlerin klasik isteği...Fotoğrafta isterük ;D

Hepinizin adına çok sevindim.Keşke bende sizlerle birlikte eğlenebilseydim...

hakan_el

• View Profile
« Reply #22 on: Mart 09, 2010, 04:37:03 ÖÖ »
Neverland calindi mi?
Öyle güzel bir ev,
öyle güzel bir bahce.
Telas yok,
sürpriz yok lütfen!

bay.c

• Genel Moderatör
    • View Profile
    • Email
« Reply #23 on: Mart 10, 2010, 12:36:11 ÖÖ »
Neverland calindi mi?
Çalınmadı maalesef...Bu arada bildiğim kadarıyla Marillion yakın zamanda Almanya turnesine çıkıyor hatta Deep Purple'a eşlik edecek büyük ihtimalle.

FRIEDRICH NIETZSCHE

b4usleep

• Guest
« Reply #24 on: Mart 10, 2010, 09:44:48 ÖÖ »
Konserde çalınanlar aşağı yukarı şöyle

Go
Interior Lulu
Out of this world
memory of water
if my heart were a ball
quartz