Author Topic: progturk buluşması  (Read 16263 times)

ozanaksoz

• View Profile
    • Email
Ynt: progturk buluşması
« Reply #15 on: Temmuz 05, 2012, 11:07:34 ÖS »
(....progturk facebook oluşumundan bir buluşma durumu şekillenmekte gibi. Büyük ihtimalle yatacaktır ama bir süpriz olupta gerçekleşirse buradan da duyuru yapılacaktır, o da olmadı 10 Temmuz da ki Jethro Tull konseri en kuvvetli bir araya gelme ihtimali gözüküyor, ilgililere...)

kesinlikle......

beat

• View Profile
« Reply #16 on: Ağustos 05, 2012, 09:55:53 ÖS »
progturk buluşabilecek mi bakalım :D

bay.c

• Genel Moderatör
    • View Profile
    • Email
« Reply #17 on: Ağustos 06, 2012, 01:20:58 ÖÖ »
progturk buluşabilecek mi bakalım :D
Bu sefer olacak gailba ... :)
« Last Edit: Eylül 09, 2012, 12:23:13 ÖS by bay.c »
Ne zaman yukarılara tırmansam "EGO" diye bir köpek tarafından takip ediliyorum.

FRIEDRICH NIETZSCHE

bay.c

• Genel Moderatör
    • View Profile
    • Email
« Reply #18 on: Eylül 09, 2012, 12:23:30 ÖS »
10.09.2012 Maçka Küçükçiftlik Park, "Ian Anderson" konseri öncesi buluşma mekanı, İstiklal Cd. Galatasaray lisesi'nin yanında ki sokakta bulunan " Ara Cafe, buluşma saati 17:00 civarı olacaktır onu belirtelim. Konsere gelecek olan, ya da gelmese bile kısa çaplı bir tanışma kaynaşma ortamına dahil olmak isteyen tüm progturk sakinlerini bekleriz diyelim...

FRIEDRICH NIETZSCHE

bay.c

• Genel Moderatör
    • View Profile
    • Email
« Reply #19 on: Eylül 12, 2012, 12:03:00 ÖÖ »
"Progturk üyelerinin bir araya gelmesi Pink Floyd'un bir araya gelmesinden imkansızdır" diyenlere inat, progturk eski ve yeni jenarasyonu'nun bir araya geldiği buluşma, örnek resimlerde görüldüğü üzere Ian Anderson konseri öncesi esnası ve sonrasında gerçekleşti, unutulmayacak keyifli anlar paylaşıldı, darısı diğer buluşmaların başına... :)

« Last Edit: Eylül 12, 2012, 12:07:42 ÖÖ by bay.c »

FRIEDRICH NIETZSCHE

man-erg

• View Profile
    • Email
« Reply #20 on: Eylül 12, 2012, 12:24:08 ÖÖ »
Pek eğlenmişe benziyorsunuz  :) Bir de kim kim onu bilsek   ::)

Konser nasıldı, gidenler azcık ses verin yahu. Güzel miydi performans ?

bay.c

• Genel Moderatör
    • View Profile
    • Email
« Reply #21 on: Eylül 12, 2012, 02:23:53 ÖÖ »
Pek eğlenmişe benziyorsunuz  :) Bir de kim kim onu bilsek   ::)

Konser nasıldı, gidenler azcık ses verin yahu. Güzel miydi performans ?
Öncelikle bir daha ki buluşmaya kesinlikle seni de bekliyoruz süha ( kulaklarını bol bol çınlattık...), bu arada işleri dolayısıyla gelemeyen Hasan ağbimizi de tabii...

neyse konsere gelecek olursak oldukça keyifli giden muhabbetlerden konsere odaklanmaya o kadar fırsat bulamadım ama gördüğüm kadarı ile 65 yaşında efsane bir adam o yaşında yapılabileceği en iyi şeyleri yaptı diyebilirim dün gece için...

FRIEDRICH NIETZSCHE

man-erg

• View Profile
    • Email
« Reply #22 on: Eylül 12, 2012, 12:55:38 ÖS »
 ;D ;D ;D Yaşlı, göbekli adamlarsınız ne takılcam sizinle hah  ;D ;D ;D

Mutlaka gelirim bir sonrakine. Hatta siz gelin buyrun bir hafta sonu bana. Magma, Henry Cow dinletim hayattan soğutayım sizi :o.  İçkine ilaç da atmam bak söz.  ;D

Pazartesi akşam üstü sol kulakta hafif yanma vardı doğru. :D

Bu fotoğrafta kim kimdir onu bir desenize. Bir seni tanıyorum (Alman tır şöförlerine benzemişsin o göbek ne yahu). Diğer arkadaşlar da sima olarak yabancı değil gibi ama çıkaramadım.

« Last Edit: Eylül 12, 2012, 12:57:11 ÖS by man-erg »

Porcupine Tree

• Guest
« Reply #23 on: Eylül 12, 2012, 01:33:55 ÖS »
;D ;D ;D Yaşlı, göbekli adamlarsınız ne takılcam sizinle hah  ;D ;D ;D

Mutlaka gelirim bir sonrakine. Hatta siz gelin buyrun bir hafta sonu bana. Magma, Henry Cow dinletim hayattan soğutayım sizi :o.  İçkine ilaç da atmam bak söz.  ;D

Pazartesi akşam üstü sol kulakta hafif yanma vardı doğru. :D

Bu fotoğrafta kim kimdir onu bir desenize. Bir seni tanıyorum (Alman tır şöförlerine benzemişsin o göbek ne yahu). Diğer arkadaşlar da sima olarak yabancı değil gibi ama çıkaramadım.

Her türlü Zeuhl, RIO, Avant-Garde'a balıklama atlayan biri olarak hayattan soğumam aksine ısınırım ama şu an için Magma için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Çok üstünde durmadım ama üstünde durduğum kadarıyla da ısınamamıştım. Yani Magma'yla işim henüz bitmiş değil  :)

man-erg

• View Profile
    • Email
« Reply #24 on: Eylül 12, 2012, 01:55:55 ÖS »
Her türlü Zeuhl, RIO, Avant-Garde'a balıklama atlayan biri olarak hayattan soğumam aksine ısınırım ama şu an için Magma için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Çok üstünde durmadım ama üstünde durduğum kadarıyla da ısınamamıştım. Yani Magma'yla işim henüz bitmiş değil  :)

Hele bir başlasın emin ol yıllarca bitmez  :) Ben 10 küsür senedir dinliyorum hala her dinlediğimde beni heyecanlandıracak yeni şeyler yakalayabiliyorum. Magma dışındaki Zeuhl gruplarını sevdiysen zaten elbet bir yerden yakalarsın MAgma'yı da. Ben ilk Live Hhai konser albümleriyle ısınmıştım. Müthiş bir Hhai versiyonu var orada, ilk onu sevmiştim sonrası çorap söküğü gibi geldi zaten.

beat

• View Profile
« Reply #25 on: Eylül 12, 2012, 03:43:27 ÖS »
iyi eğlendik gerçekten. konser öncesindeki buluşmada sayı biraz azdı ama mekanın önünde epey bir katılım oldu o gruba. gerçi fotoğraflarda ben yokum, 2 metre kadar uzaktaydım o gruba. çok konuştunuz siz de be gökhan konser boyunca :D :D
artık belki heep konserine katılım olursa o zaman bir buluşma olabilir. onun dışında gerçekten bir zeuhl günü düşünülebilir, neden olmasın ;)

man-erg

• View Profile
    • Email
« Reply #26 on: Eylül 12, 2012, 03:56:43 ÖS »
iyi eğlendik gerçekten. konser öncesindeki buluşmada sayı biraz azdı ama mekanın önünde epey bir katılım oldu o gruba. gerçi fotoğraflarda ben yokum, 2 metre kadar uzaktaydım o gruba. çok konuştunuz siz de be gökhan konser boyunca :D :D
artık belki heep konserine katılım olursa o zaman bir buluşma olabilir. onun dışında gerçekten bir zeuhl günü düşünülebilir, neden olmasın ;)

Aslında Zeuhl konusunda çok ciddi değildim ama olur tabi zeuhl günü de yaparız. bana hava hoş  ;D

beat

• View Profile
« Reply #27 on: Eylül 12, 2012, 03:57:44 ÖS »
zeuhl günü ancak gökhan'la anlam kazanır, o olmazsa ben de gelmem :P levyeye merhaba :D

man-erg

• View Profile
    • Email
« Reply #28 on: Eylül 12, 2012, 04:01:25 ÖS »
zeuhl günü ancak gökhan'la anlam kazanır, o olmazsa ben de gelmem :P levyeye merhaba :D

GElirse içkisine ilaç atmayacağıma söz verdim ama Marvin ile destek olursanız cebren ve hile ile Gökhan'a Magma tişörtü giydirme olasılığımız halen mevcut  ;D

beat

• View Profile
« Reply #29 on: Eylül 12, 2012, 04:05:47 ÖS »

GElirse içkisine ilaç atmayacağıma söz verdim ama Marvin ile destek olursanız cebren ve hile ile Gökhan'a Magma tişörtü giydirme olasılığımız halen mevcut  ;D

nasıl olabileceğini gözümde canlandırabiliyorum :D