Author Topic: Disenchant  (Read 3475 times)

Dreamtime

• Is this all I am?
    • MSN Messenger - seyhanahen@hotmail.com
    • View Profile
    • Email
Disenchant
« on: Şubat 23, 2007, 10:36:34 ÖÖ »
E ayıp bize bi disenchant topiği açmamışız.

Bir iki kelamda bulunayım.Bence türkiye için güzel bir ümit kaynağı.Elemanalrı canlı izleme şerefine de nail oldum.Gerçekten süper çalıyoalr.Eğer o gece imkanalr biraz daha iyi olsaydı sanırım ortalığı iyice yarardı.Vokal konusunda endişelerim hala var.Canlı performansı çok rezil.Umarım biraz düzeltir.Albümü de beklemedeyiz.Bir iki aya kadar albüm çıkacaktır sanırım.

Son olarak umarım yolları,şansları açıktır.Güzel şeylerle karşılaşırlar.Büyük destekçisiyiz  ;)
I appear as mist and I come as fog
I fall as rain and I rise like dawn,Dawn!
To harvest the souls...

beat

• View Profile
Re: Disenchant
« Reply #1 on: Aralık 09, 2008, 12:01:46 ÖÖ »
bildiğim kadarıyla dağıldılar..yazık oldu..ben çok umutluydum..üzüldüm açıkçarı dağıldıklarına..şu anda grup elemanlarının ne yaptıklarını bilen var mı..

Deonadreen

• View Profile
Ynt: Disenchant
« Reply #2 on: Ağustos 29, 2009, 11:48:39 ÖÖ »
Selamlar. Forumdaki ilk mesajım artık ne yazık ki eski oalrak nitelendirebileceğimiz Disenchant a gitmiş bulunuyor. Bu grup cidden çok büyük bir umut kaynağıydı. Gerek enstruman tecrubeleri ve oturaklı bir albumle gerekse produksiyondaki yeteneklerini çıkarttıkları albumu hep beraber kendilerine kurdukları home studio da almış olmalarıyla kanıtladılar kendilerini. Türkiye standartlarının üzerinde işler yaptılar. Canlı performanslarını bir kaç kez görebildim İzmir'de.

Yukarıdaki arkadaşa cevap olarakta şu anda gitaristlerinden biri (ismini bilmiyorum) ve bateristleri beraber İzmir de Dungeon Bar da belli günlerde klasik bir bar grubu kurmuşlar ve sahne alıyorlar. Diğer elemanlarından vokal Burak şu anda bir thrash metal projesi olan Bastard Bullet ta. O da güzel bir kadro. Bünyesinde Murat Akça (Freedom Gray) bulunduran ve Murat'ın askerde olması nedeniyle aksamış durumda. Gelir gelmez başlayacaklar.

Bu arada site çok güzel devamlı olması için katkıda bulunmaya bende çalışacağım ve tavsiye edeceğim. Emekleriniz için teşekkürler..

bay.c

• Genel Moderatör
    • View Profile
    • Email
« Reply #3 on: Ağustos 29, 2009, 12:42:32 ÖS »
Selamlar. Forumdaki ilk mesajım artık ne yazık ki eski oalrak nitelendirebileceğimiz Disenchant a gitmiş bulunuyor. Bu grup cidden çok büyük bir umut kaynağıydı. Gerek enstruman tecrubeleri ve oturaklı bir albumle gerekse produksiyondaki yeteneklerini çıkarttıkları albumu hep beraber kendilerine kurdukları home studio da almış olmalarıyla kanıtladılar kendilerini. Türkiye standartlarının üzerinde işler yaptılar. Canlı performanslarını bir kaç kez görebildim İzmir'de.

Yukarıdaki arkadaşa cevap olarakta şu anda gitaristlerinden biri (ismini bilmiyorum) ve bateristleri beraber İzmir de Dungeon Bar da belli günlerde klasik bir bar grubu kurmuşlar ve sahne alıyorlar. Diğer elemanlarından vokal Burak şu anda bir thrash metal projesi olan Bastard Bullet ta. O da güzel bir kadro. Bünyesinde Murat Akça (Freedom Gray) bulunduran ve Murat'ın askerde olması nedeniyle aksamış durumda. Gelir gelmez başlayacaklar.

Bu arada site çok güzel devamlı olması için katkıda bulunmaya bende çalışacağım ve tavsiye edeceğim. Emekleriniz için teşekkürler..
Hoş geldin. Site ve forumların  eski yeni tüm üyelerin katkılarıyla daha iyi bir duruma geleceğine sizlerin katılım ve desteğini gördükçe inancım daha fazla artıyor, teşekkürler...
Ne zaman yukarılara tırmansam "EGO" diye bir köpek tarafından takip ediliyorum.

FRIEDRICH NIETZSCHE

metafiz

• View Profile
    • Email
« Reply #4 on: Ağustos 29, 2009, 01:39:22 ÖS »
Hoşgeldin Deonadreen. Sizleri sitede gördükçe bu müziğin Türkiye'de hala ayakta olduğuna daha çok inanmaya başlıyorum. Katkılarınızın devam etmesi dileğiyle...