Author Topic: Camel  (Read 98591 times)

bay.c

• Genel Moderatör
    • View Profile
    • Email
Ynt: Camel
« Reply #135 on: Mart 22, 2013, 02:53:15 ÖÖ »
Camel ile ilgili müthiş bir gelişme var...

http://www.progrockmag.com/news/camel-return-to-stage/
Ne zaman yukarılara tırmansam "EGO" diye bir köpek tarafından takip ediliyorum.

FRIEDRICH NIETZSCHE

beat

• View Profile
« Reply #136 on: Mart 25, 2013, 01:23:00 ÖS »
Gerçekten müthiş bir gelişme, konseri de Peter Bardens'a adayacaklarmış. Çok zaman var ama bir fırsat yaratılıp gidilse ne kadar hoş olur.

bay.c

• Genel Moderatör
    • View Profile
    • Email
« Reply #137 on: Mart 26, 2013, 04:36:24 ÖÖ »
Gerçekten müthiş bir gelişme, konseri de Peter Bardens'a adayacaklarmış. Çok zaman var ama bir fırsat yaratılıp gidilse ne kadar hoş olur.
Londra'ya gitmek Camel'ı, dünya gözü ile belki de son kez görmek lazım da...Para ? Zaman ?...

FRIEDRICH NIETZSCHE

beat

• View Profile
« Reply #138 on: Mart 26, 2013, 04:15:11 ÖS »
Londra'ya gitmek Camel'ı, dünya gözü ile belki de son kez görmek lazım da...Para ? Zaman ?...

Haklısın, gerçi çok zaman var. Kendini adasa insan yapabilir. Ben bu sene bir festival için bunu düşünüyorum ama bilemiyorum becerebilir miyim? Fransa'daki RIO festivali.

bay.c

• Genel Moderatör
    • View Profile
    • Email
« Reply #139 on: Mart 27, 2013, 02:58:53 ÖÖ »

Haklısın, gerçi çok zaman var. Kendini adasa insan yapabilir. Ben bu sene bir festival için bunu düşünüyorum ama bilemiyorum becerebilir miyim? Fransa'daki RIO festivali.
Umarım gidersin Erdem...

FRIEDRICH NIETZSCHE

beat

• View Profile
« Reply #140 on: Mart 27, 2013, 11:36:08 ÖS »

Umarım gidersin Erdem...
Zor ama, deneyeceğim bakalım ;)

sagnymine

• View Profile
    • Email
« Reply #141 on: Mayıs 10, 2013, 02:00:44 ÖS »
yıllardır adağımdı. işe başladığımdan beri her ay bi kenara 50 lira 100 lira allah ne verdiye ayırıyordum ve diyordum ki latimer iyileşirse nerede konseri olursa olsun gideceğim :) kısmetmiş işte. daha çıkar çıkmaz konser biletini aldım uçak biletini de aldım. hiç yurtdışına çıkmamıştım daha önce. ama işte bunu yaptırıyor bana andy :)

snow goose'u baştan sona ilk çaldıkları hall'da olacak konser. ve yine snow goose çalacaklar. heyecanla bekliyorum aylar öncesinden :)

bay.c

• Genel Moderatör
    • View Profile
    • Email
« Reply #142 on: Mayıs 11, 2013, 03:18:44 ÖÖ »
yıllardır adağımdı. işe başladığımdan beri her ay bi kenara 50 lira 100 lira allah ne verdiye ayırıyordum ve diyordum ki latimer iyileşirse nerede konseri olursa olsun gideceğim :) kısmetmiş işte. daha çıkar çıkmaz konser biletini aldım uçak biletini de aldım. hiç yurtdışına çıkmamıştım daha önce. ama işte bunu yaptırıyor bana andy :)

snow goose'u baştan sona ilk çaldıkları hall'da olacak konser. ve yine snow goose çalacaklar. heyecanla bekliyorum aylar öncesinden :)
Senin adına çok sevindim...

FRIEDRICH NIETZSCHE

3 isimli

• View Profile
« Reply #143 on: Haziran 18, 2013, 03:27:23 ÖÖ »
Son zamanlarda sıklıkla dinlemeye başladım. Özellikle -neden bilmiyorum ama- Never Let Go şarkısının sonunda Peter Bardens'ın durmadan "never let Go" demesine bayılıyorum. Ayrıca grubun sitesine Türkiye'ye gelin lütfen diye de mesaj attım çünkü biliyorsunuz bu sene veda turnesine çıkıyorlar. Belki buraya da uğrarlar kim bilir.