Author Topic: PC oyunları :)  (Read 7289 times)

emrah

• View Profile
    • Email
PC oyunları :)
« on: Aralık 16, 2009, 02:53:24 ÖÖ »
bu konuda bi başlık göremedim, varsa da haberdar ederseniz sevinirim, neler yazıldığını görmek isterim...  gta ve call of duty serileri favori oyunlarım... şimdi COD 7 vietnam ı bekliyorum... :) 

Al

• Guest
Ynt: PC oyunları :)
« Reply #1 on: Aralık 16, 2009, 04:50:54 ÖÖ »
Bende yeni oyunları oynayamamak gibi bir hastalık var. Bunun nedeni sadece bilgisayarımın yetersizliğinden kaynaklanmıyor. Alıyorum, yüklüyorum, açıyorum bir oyunu, yarım saat sonra nedensiz yere kapatıyorum. Süper oyunlar çıkıyor piyasaya ama ben oynayamıyorum, Fallout 1 ve 2'yi sömürme derecesinde onlarca defa oynamış olmama rağmen F3'ü açıp da oynayamıyorum. Kesinlikle yeni oyunların artık bayat, para kazanmak üzerine olduğunu düşünen ve hepsinin içi boş olduğunu söyleyen biri değilim. Zaten nedeni de bu değil. Nedeni, bilmediğim bir şey.

Neyse, ben göz ve el koordinasyonu bakımından kazma biri olduğum için FPS ya da TPS meraklısı bir insan değilimdir. Macera oyunları beni açar daha çok. bir Grim Fandango, Monkey Island, Sanitarium deyince akan sularım durur. He, macera aksiyon oyunlarını beceririm ama oynamayı; Metal Gear Solid, Silent Hill, Resident Evil serilerine bayılmamın yanında, PS3'den mağrum olduğum için MGS4'ü oynayamamış bir insanım. Yine de bana yeten bir PSP'im var az sömürmedim o yüzden MGS PortableOPS'u.

Normalde macera oyunlarının yanında, RYO'larla da zamanın akışını kaybettiğim olur. Fakat CRPG tercihimdir. Oblivion tarzı TPS şeklinde olanları pek sevmiyorum (beceremiyorum oynamayı : )). Bir oyun severin Baldur's Gate serisini sömürmediği görülmemiş bir şeydir zaten. Ama beni gerçekten etkileyen Fallout 2'dir herhalde. Star Wars KOTOR da fena değildir. Zaten Bioware çok şahane işler çıkaran bir firma. Bu arada Black Isle efsanedir ve artık Türk oyuncuların argosuna yerleşmiş; "Blizzard'dan babam çıksa yerim" demek lazım şu noktada; Diablo, Starcraft ve Warcraft serileri ile bir tane bile über'in altı bir oyun çıkartmamış bir firma. Fakat halen Arcanum ve Planescape Torment oynayamadığım için çok hüzünlüyüm bu zamanlar.

Neyse oradan oraya atladım ama bir başlangıç olur umarım bu mesaj.

emrah

• View Profile
    • Email
« Reply #2 on: Aralık 16, 2009, 02:08:31 ÖS »
ooo, starcraft dedinde, zamanında çok oynadım, turnuvalarına da katıldım... gerçekten blizzard a teşekkürü borç bilirim :))

Porcupine Tree

• Guest
« Reply #3 on: Aralık 16, 2009, 02:28:43 ÖS »
Ben daha çok simülasyon oyunları özellikle formula1 oynarım. Bir de pes serisi. Bunların dışında MOH, COD serilerini severim. Ama sorsanız şu an bilgisayarımda oyun yok.

Al

• Guest
« Reply #4 on: Aralık 16, 2009, 03:03:16 ÖS »
ooo, starcraft dedinde, zamanında çok oynadım, turnuvalarına da katıldım... gerçekten blizzard a teşekkürü borç bilirim :))
Starcraft 2 geliyor bu arada : )

emrah

• View Profile
    • Email
« Reply #5 on: Aralık 16, 2009, 03:56:30 ÖS »
starcraft 2 gelmiş, şimdi 3 geliyomuş :) kendi sitesine baktım, hazırlayın kendinizi diyo :)

metafiz

• View Profile
    • Email
« Reply #6 on: Kasım 25, 2010, 11:41:47 ÖS »
Temmuz ayından bu yana OGame gibi bağımlılık yaratan bir oyuna bulaştım ve kendimi hala kurtarabilmiş değilim. Çok uzun zamandır oynanan bir oyun. Öncelerden oynamış yada hala oynamakta olanlar varmı aramızda ?

Porcupine Tree

• Guest
« Reply #7 on: Aralık 31, 2010, 12:37:33 ÖÖ »
Az önce pacman, volfied ve dangerous dave üçlemesini bilgisayarıma indirip oynadım. özellikle volfied ve d.d. 'in verdiği zevki hiçbir oyun vermiyor.

comus

• MSN Messenger - the.eeyore@hotmail.com
    • View Profile
    • Email
« Reply #8 on: Şubat 08, 2011, 08:04:13 ÖÖ »
Az önce pacman, volfied ve dangerous dave üçlemesini bilgisayarıma indirip oynadım. özellikle volfied ve d.d. 'in verdiği zevki hiçbir oyun vermiyor.

;D ;D ;D

güzel üçleme..