Author Topic: İtiraflar  (Read 76778 times)

klavy

• View Profile
İtiraflar
« on: Ağustos 07, 2012, 03:11:32 ÖÖ »
Bir şey itiraf etmek istiyorum:

Rammstein'a bayılıyorum..... :) :)

bay.c

• Genel Moderatör
    • View Profile
    • Email
İtiraflar
« Reply #1 on: Ağustos 07, 2012, 03:16:00 ÖÖ »

Bu bir şey değil çoğu progçuyu zorla kendine bile itiraf etmedikleri neler çıkar neler...Aslında forumlarda bir de itiraf başlığı açsak fena olmaz hani "prog dışında sevdiğiniz halde karizma çizilecek diye içinizde tuttuğunuz sanatçı ve gruplar" tarzı bir başlık , çok ilginç olur vallahi... ;D

Bu arada Rammstein değişik bir topluluk, özellikle konserlerinde yarattıkları atmosfer kaydadeğer, klavye ağırlıklı tekno metal tarzı bir şeyler yapıyorlar ilginç bir sound...
Ne zaman yukarılara tırmansam "EGO" diye bir köpek tarafından takip ediliyorum.

FRIEDRICH NIETZSCHE

Porcupine Tree

• Guest
İtiraflar
« Reply #2 on: Ağustos 07, 2012, 03:18:55 ÖÖ »

Bu bir şey değil çoğu progçuyu zorla kendine bile itiraf etmedikleri neler çıkar neler...Aslında forumlarda bir de itiraf başlığı açsak fena olmaz hani "prog dışında sevdiğiniz halde karizma çizilecek diye içinizde tuttuğunuz sanatçı ve gruplar" tarzı bir başlık , çok ilginç olur vallahi... ;D

Bu arada Rammstein değişik bir topluluk, özellikle konserlerinde yarattıkları atmosfer kaydadeğer, klavye ağırlıklı tekno metal tarzı bir şeyler yapıyorlar ilginç bir sound...

Böyle bir başlık açılmamasını umuyorum. Yoksa üyeliğimi sileceğim.

bay.c

• Genel Moderatör
    • View Profile
    • Email
İtiraflar
« Reply #3 on: Ağustos 07, 2012, 03:20:34 ÖÖ »

Böyle bir başlık açılmamasını umuyorum. Yoksa üyeliğimi sileceğim.
[/quote] yaa fikri bile ürkütücü değilmi... ;D

FRIEDRICH NIETZSCHE

artmetaphors

• View Profile
İtiraflar
« Reply #4 on: Ağustos 07, 2012, 03:21:51 ÖÖ »
Valla açalım eğlenceli olur, kimse kasmadan trink söylesin nolcak ben burda anarcho-punk seviyorum dedim benden beteri olmaz merak etmeyin ;D

bay.c

• Genel Moderatör
    • View Profile
    • Email
İtiraflar
« Reply #5 on: Ağustos 07, 2012, 03:23:35 ÖÖ »
Valla açalım eğlenceli olur, kimse kasmadan trink söylesin nolcak ben burda anarcho-punk seviyorum dedim benden beteri olmaz merak etmeyin ;D
ben fikri verdim siz açın...( kendi fikrimden tırstım... ;D), kendimi hazır hisstiğimde itiraflarımı sıralar marvinden sonra üyeliğimi siler geçmişi hiç yaşanmamış sayarım... ;D

FRIEDRICH NIETZSCHE

Porcupine Tree

• Guest
İtiraflar
« Reply #6 on: Ağustos 07, 2012, 03:30:07 ÖÖ »
Ben aslında yazmıştım foruma biraz trans mrans.

bay.c

• Genel Moderatör
    • View Profile
    • Email
İtiraflar
« Reply #7 on: Ağustos 07, 2012, 03:33:56 ÖÖ »
Ben aslında yazmıştım foruma biraz trans mrans.
eski yazdıklarıma bakacak olursan en fecaat durumda benim o zaman; 80'ler popu, electronica, alternatifler, brit pop'lar, sütlaç balladlar, tam afarozluk adamım aslında... ;D

FRIEDRICH NIETZSCHE

artmetaphors

• View Profile
İtiraflar
« Reply #8 on: Ağustos 07, 2012, 03:36:54 ÖÖ »
Ben başlıyorum o zaman;

Prog'a geçmeden evvel outlaw country ve southern rock hastasıydım

Willie nelson, hank williams'ların dede baba torunu, David Allan Coe, Molly Hatchet, charlie Daniels vs hastasıydım evde konfederasyon bayrağı bile var 1,5 mt :D

classic rock dönemim de oldu ufo, thin lizzy, böc, vs dinledim sevdim black rose favori albümümdü bir zamanlar..

2001 civarı lise 2'deyim döneme ayak uydurabilmek için, insanlarla konuşacak konum olsun diye üç tane albüm aldım, raidohead - ok computer, blur best of, u2 1980-1990 toplama albümleri ki seversem daha günün mainstream'lerine kayıp ortalama bir adam kulağa hoş gelen şeyi dinleyen adam olmak istiyordum beceremedim tabi fiyaskoyla sonuçlandı.

en büyük itirafım Sophie Ellis Bextor'ı beğeniyorum müziği ayrı güzel çok da güzel hatun  :D

bay.c

• Genel Moderatör
    • View Profile
    • Email
İtiraflar
« Reply #9 on: Ağustos 07, 2012, 03:40:50 ÖÖ »
Ben başlıyorum o zaman;

Prog'a geçmeden evvel outlaw country ve southern rock hastasıydım

Willie nelson, hank williams'ların dede baba torunu, David Allan Coe, Molly Hatchet, charlie Daniels vs hastasıydım evde konfederasyon bayrağı bile var 1,5 mt :D

classic rock dönemim de oldu ufo, thin lizzy, böc, vs dinledim sevdim black rose favori albümümdü bir zamanlar..

2001 civarı lise 2'deyim döneme ayak uydurabilmek için, insanlarla konuşacak konum olsun diye üç tane albüm aldım, raidohead - ok computer, blur best of, u2 1980-1990 toplama albümleri ki seversem daha günün mainstream'lerine kayıp ortalama bir adam kulağa hoş gelen şeyi dinleyen adam olmak istiyordum beceremedim tabi fiyaskoyla sonuçlandı.

en büyük itirafım Sophie Ellis Bextor'ı beğeniyorum müziği ayrı güzel çok da güzel hatun  :D
işte o senin sevemediklerinin çoğunu be sevdim hala da severim-radiohead, blur filan-bu durumumu derin progçu bakış açısına göre daha da fecaat yapıyor ama daha da kötüsü geliyor ben de şu aralar pek revaçta olan lana del rey ve adele'den hoşlanıyorum ohhh be... ;D

FRIEDRICH NIETZSCHE

artmetaphors

• View Profile
İtiraflar
« Reply #10 on: Ağustos 07, 2012, 03:44:32 ÖÖ »
Ben de broadcast, the clientele low slowdive idaho codeine white birch ride shoegaze, slowcore, posrt-rock drone seviyorum aslında oh bee :D

artmetaphors

• View Profile
İtiraflar
« Reply #11 on: Ağustos 07, 2012, 03:45:21 ÖÖ »
Faith No More ve Mike Patton hastasıyım ohh  ;D

artmetaphors

• View Profile
İtiraflar
« Reply #12 on: Ağustos 07, 2012, 03:46:02 ÖÖ »
Grunge da seviyorum Mad Season, Green River en sevdiklerim ohh  :D

Porcupine Tree

• Guest
İtiraflar
« Reply #13 on: Ağustos 07, 2012, 03:46:24 ÖÖ »
Maroon 5 - Moves Like Jagger son dönem favorilerimden.

bay.c

• Genel Moderatör
    • View Profile
    • Email
İtiraflar
« Reply #14 on: Ağustos 07, 2012, 03:49:01 ÖÖ »
Ben de broadcast, the clientele low slowdive idaho codeine white birch ride shoegaze, slowcore, posrt-rock drone seviyorum aslında oh bee :D
o dediklerinden tek broadcast'ı dinledim ama bunları itiraf saymıyorum bunlar prog olmasa da çok iyi şeyler dostum sen hala bizim seviyemize inemedin... ;D
« Last Edit: Ağustos 07, 2012, 03:51:46 ÖÖ by bay.c »

FRIEDRICH NIETZSCHE