Author Topic: Supertramp  (Read 42583 times)

bay.c

• Genel Moderatör
    • View Profile
    • Email
Ynt: Supertramp
« Reply #30 on: Temmuz 07, 2012, 05:43:01 ÖS »

Free As A Bird-1987-10/0...İşte Roger Hodgson gittikten sonra Supertramp dinlemeyi bırakmamın baş sebebi bu albümdür. İçinde bir tane bile boş şarkı olmayan albüm yapan supertarmp'dan, içinde bir tane bile iyi şarkı olmayan albüm yapmayı başarmış bir Supertramp'a doğru hayal kırıklığı yaratan tersine evrim kaydı. Eğer Supertramp'ı merak edenler varsa kesinlikle bu albümden uzak dursunlar. Bir daha grubun yanına yaklaşmayıp üstte adlarını andığım başyapıt albümleri ıskalarlar, benden söylemesi...
Ne zaman yukarılara tırmansam "EGO" diye bir köpek tarafından takip ediliyorum.

FRIEDRICH NIETZSCHE

artmetaphors

• View Profile
« Reply #31 on: Temmuz 07, 2012, 05:47:35 ÖS »
gelelim de böyle nasıl olacak ki :) şu işten anlayan arkadaşlar bir sistem geliştirse de mesela supertramp ya altında albümler sıralı olsun isteyenler albümlerin altına tıklayıp yorum yazsınlar böylelikle albümlerin altında sıralı yorumlar görmüş oluruz yok olmuyorsa buna da kabul tabii :)
ufak bir düzeltme: breakfast in america 1979

1980'deki Paris konser albümleri de oldukça iyi best of yerine dinlenebilir :)

Famous Last Words'e uygun bir zamanda baya sayfa ayırıcam :)

bay.c

• Genel Moderatör
    • View Profile
    • Email
« Reply #32 on: Temmuz 07, 2012, 05:52:48 ÖS »
gelelim de böyle nasıl olacak ki :) şu işten anlayan arkadaşlar bir sistem geliştirse de mesela supertramp ya altında albümler sıralı olsun isteyenler albümlerin altına tıklayıp yorum yazsınlar böylelikle albümlerin altında sıralı yorumlar görmüş oluruz yok olmuyorsa buna da kabul tabii :)
ufak bir düzeltme: breakfast in america 1979

1980'deki Paris konser albümleri de oldukça iyi best of yerine dinlenebilir :)

Famous Last Words'e uygun bir zamanda baya sayfa ayırıcam :)

O ilk dediğin mevzu site de var, orada karşılıklı görüş alışverişi durumu olmaz ama albüm krıtiği yaparak ya da yapılanları gözden geçirip burada tartışmaya açarak istediğini bir ölçüde gerçekleştirebilirsin...

Evet, Paris konser kaydı çok sağlamdır gerçekten. Burada daha çok stüdyo kayıtlarını değerlendirdiğim için onu es geçtim...

Breakfast, tarihini hemen düzeltiyorum... ::)

Famous  ile ilgili yazını bekliyorum... :)
Ne zaman yukarılara tırmansam "EGO" diye bir köpek tarafından takip ediliyorum.

FRIEDRICH NIETZSCHE

Porcupine Tree

• Guest
« Reply #33 on: Şubat 26, 2013, 04:48:41 ÖÖ »
Unofficial The Logical Song http://www.youtube.com/watch?v=fBoYZqmcZuc